Bootcamp voor de jeugd in Eexterveen

Vanaf 18 november start sv SPES met zes introductielessen bootcamp voor de jeugd tussen 12 en 17 jaar. Dit in navolging van een enthousiaste kennismaking met bootcamp voor volwassenen deze zomer.


Meld je direct aan.


Sv SPES is continu op zoek naar nieuwe bewegingsvormen die passen bij de inwoners van de Noordelijke Veenkoloniën. Deze zomer is een start gemaakt met een bootcamp van zes lessen voor volwassenen om fit door de zomer te komen. De deelnemers waren dusdanig enthousiast, dat de bootcamp nu een vast onderdeel is in het sportaanbod van sv SPES.


Ook vanuit de jeugd hebben we geregeld de vraag gekregen of dit ook voor hen georganiseerd kan worden. Daarom organiseert sv SPES vanaf 18 november een introductie bootcamp van zes lessen voor €20,-. De lessen zijn van 19.00 tot 20.00 uur op het sportveld van Eexterveen en zijn toegankelijk voor de jeugd tussen 12 en 17 jaar uit de Noordelijke Veenkoloniën.


Op woensdag en donderdagavond is er bootcamp voor volwassenen.

17 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven